0
Mixels Rush v1.1 Apk+ObbMixels Rush'ta harika yeni Mixel'lerle çılgın kombinasyonlar yaparak gıcık Nixel'leri yen!
NIXEL FIRTINASINDAN KAÇ
Binbaşı Nixel efsanevi boyutta bir Nixel Fırtınası çıkardı. Kahraman Mixel'lerin engelleri aşmasına ve güçleri birleştirip özel nesneler kullanarak fırtınadan kaçmasına yardım et.
ÇEŞİT ÇEŞİT MIXEL BURADA
Frosticonlar, Klinkerlar, Orbitonlar, Glowkieler, Lixerler, İnfernitler, Muncholar, Glorp Corp ve Weldolar gibi hem yeni hem de eski kabilelerden yepyeni Mixel karakterlerle tanış.
MAKSİMUM KARIŞIMLAR
Mixel'leri karıştırarak daha da güçlü hale getir ya da aynı kabileden üç Mixel'i birleştirerek durdurulamaz bir Max yarat!
Yaramaz Nixel'lerin kazanmasına izin verme. MIXELS RUSH'ta tabana kuvvet koş!
***************
Bu oyun şu dillerde mevcuttur: Arapça, Danimarkaca, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve Türkçe.
Bu uygulama ile sorun yaşıyorsanız advanced.platforms@turner.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.
ÖNEMLİ MADDELER:
Bu uygulama başka ürünler, hizmetler, programlar ya da Cartoon Network ve ortaklarından tekliflerle iligli reklamlar içerebilir.
GİZLİLİK BİLGİSİ: Turner Broadcasting System, Inc.'nin bir parçası olan Cartoon Network'te gizliliğiniz bizim için önemlidir. Aşağıda bağlantısı verilen Cartoon Network'ün Gizlilik Politikası'nda da belirtildiği üzere bu oyun bilgi toplayıp kullanmaktadır. Bu bilgiler örnek olarak; kullanıcı taleplerini yanıtlamak, kullanıcıların belirli özellikler ve hizmetlerden faydalanmasını sağlamak, içeriği özelleştirmek, reklam sunmak, ağ iletişimi sağlamak, hizmet ve ürünlerimizi yönetip geliştirmek ve Cartoon Network internet sitelerinin ve çevrim içi hizmetlerinin diğer iç işlevlerini gerçekleştirmek için kullanılabilir. Gizlilik uygulamalarımız Amerika Birleşik Devleri veri gizliliği yasalarına uygundur. AB ya da ABD dışında yaşayan kullanıcıların, oyun yönetim amacıyla kalıcı tanımlayıcıların kullanıldığını unutmaması gerekir. Bu uygulamayı indirerek Gizlilik Politika'mızı ve Son Kullanıcı Sözleşme'mizi kabul etmiş ve cihazınızdaki bütün kullanıcılar için belirtilen kullanımlara izin vermiş sayılırsınız. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Sözleşmesi, kablosuz sağlayıcınız ve Google Inc.'nin sunduğu şartlar, koşullar ya da politikalara ek olarak mevcuttur. Cartoon Network ve bağlı kuruluşları Google veya kablosuz sağlayıcınız tarafından kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması ya da afişe edilmesinden sorumlu değildir.

Use awesome new Mixels and make crazy combinations to beat the annoying Nixels in Mixels Rush!
OUTRUN THE NIXELSTORM
Major Nixel has unleashed a Nixelstorm of epic proportions. Help the heroic Mixels overcome obstacles and stay ahead of the storm by combining powers and using special items.
STARRING A WHOLE MESS OF MIXELS
Meet brand-new Mixel characters from tribes both new and old, including the Frosticons, Klinkers, Orbitons, Glowkies, Lixers, Infernites, Munchos, Glorp Corp and Weldos.
MAXIMUM MIXES
Make Mixels even more powerful by mixing them together, or combine three Mixels from the same tribe to create an unstoppable Max!
Don't let the naughty Nixels win. Hit the ground running with MIXELS RUSH!
***************
This game is available in the following languages: Arabic, Danish, German, English, French, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish and Turkish.
If you're having any problems with this app, feel free to contact us at advanced.platforms@turner.com. Tell us about the issues you're running into as well as what device and OS version you're using.
IMPORTANT CONSIDERATIONS:
This app may contain ads that feature other products, services, shows or offers from Cartoon Network and our partners.
PRIVACY INFORMATION: Your privacy is important to us at Cartoon Network, a division of Turner Broadcasting System, Inc. This game collects and uses information as described in Cartoon Network’s Privacy Policy linked below. This information may be used, for example, to respond to user requests; enable users to take advantage of certain features and services; personalize content; serve advertising; perform network communications; manage and improve our products and services; and perform other internal operations of Cartoon Network web sites or online services. Our privacy practices are guided by data privacy laws in the United States. For users residing in the EU or other countries outside the U.S., please note that this app may use persistent identifiers for game management purposes. By downloading this application, you accept our Privacy Policy and End User License Agreement, and you give permission for such uses for all users of your device. The Privacy Policy and End User License Agreement are in addition to any terms, conditions or policies imposed by your wireless carrier and Google, Inc. Cartoon Network and its affiliates are not responsible for any collection, use, or disclosure of your personal information by Google or your wireless carrier.

Mixels Rush's images

Mixels Rush

Mixels Rush

Mixels Rush
Mixels Rush's video


Nasıl kurulur?
How to install?
Android [Apk] Oyun Nasıl Yüklenir?
 • Eğer bilgisayardan indirdiyseniz dosyayı telefonunuza atmanız gerekiyor.
 • Eğer indirdiğiniz dosya .rar ya da benzer uzantılıysa içerisindekileri çıkarmanız, arşivi açmanız gerekiyor. Telefonunuzda bu işlemi yapmak için WinZip Premium Zip Unzip Tool uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • Google Play dışından apk kurmak için telefonunuzda Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar ayarını açmalısınız.
 • Android uygulamaları .apk uzantılıdır. Bu uygulamaya telefonuzda tıkladığınız zaman yükleme işlemi başlayacaktır.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girmeye çalıştığınız zaman internetten dosya indirebilir. Bitmesini bekleyin.
Android Obb [Data] Nasıl Yüklenir?
 • Bazı Android oyunları Obb dosyasına ihtiyaç duyar.
 • Obb dosyası genelde .rar şeklinde upload edilir.
 • Eğer upload edilmiş bir obb varsa indirin ve arşivi açın.
 • İçinden çıkan dosyayı “Android/obb/” klasörüne atmalısınız.
 • Böyle bir klasör yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.
Android [apk] How to install the game?
 • If you download files from your computer you need to take your phone.
 • If those of you in removing the file is downloaded .rar or similar extensions, you need to open the archive. You can use WinZip Premium Zip Unzip Tool application to perform this operation on your phone.
 • Set your phone to install apk from outside Google Play - Security - You must open the Unknown Sources setting.
 • Android applications are .apk extension. The installation process will begin when you click this application on your phone.
 • After the installation is complete when you try to enter the game you can download files from the internet. Wait until the end.
Android Obb [Data] How to Install?
 • Some Android games need to Obb file.
 • Obb file generally upload as s .rar.
 • If you download an obb has been upload and open the archive.
 • Copy the file to "Android / obb/" folder.
 • If obb folder dosn't exist, you can create one.
http://www.appsandgames.org

Yorum Gönder Blogger Disqus

 
Top